Menu
Your Cart

Карабін Browning X-Bolt Medallion кал.30-06, NS

Карабін Browning X-Bolt Medallion кал.30-06, NS
Карабін Browning X-Bolt Medallion кал.30-06, NS
  • Наличие: Есть в наличии
  • Артикул: 128271
  • Код товара: 128271
Уже продано: 0
Товар просмотрели: 113
57470 грн.

X-Bolt Medallion - це карабін, який ви хотіли б мати в своєму арсеналі.

Ложе карабіна виготовлено з високоякісного горіха, покрите лаком для зносостійкості. «Ресивер» має гравійовану обробку і матове покриття для краси і довговічності. Забезпечення стабільної точності - це вільно вивішений ствол і управління спусковим механізмом Feather Trigger System - два з найбільш важливих компонентів будь-якого потужного мисливського карабіна.

Плавний і надійний хід болта з 60% поворотом. Верхній патрон в магазині знаходиться на одній лінії з центром ствола, цим забезпечується стабільна і точна подача патрона в патронник і мінімізуються збої в подачі патрона. Знімний пластиковий магазин ротаційної системи дозволяє вмістити більше патронів. Особливістю даного магазину є те, що кожен наступний патрон, який подається в патронник, знаходиться по центру магазина. У свою чергу це забезпечує безперебійну подачу патрона під час перезарядки.

Двохпозиційний запобіжник надійно захищає від ненавмисного пострілу. Індикатор «бойового взводу» розташований на затворі, що дозволяє побачити, чи зведена ваша зброя. Форма індикатора (квадрат) дозволяє визначити це навіть на дотик, наприклад в темряві. Є кнопка розблокування затвора, що дозволяє витягувати патрон з патронника, коли запобіжник знаходиться в положенні «безпечно».
Подробнее: https://i-shop.dp.ua/325186-browning-x-bolt-medallion-kal30-06-ns.html

Характеристики
Длина ствола 56 см
Калибр 30-06
Прицельные приспособления Прицельная планка Battue
Производитель Browning
Страна производитель Бельгия
Твист ствола 1:12"

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо Хорошо